Veinielamused Veinivillemiga!

Villa Mattielli

villa mattielli logo
FAKTE:

Päritolumaa: Itaalia
Piirkond: Soave Classico ja Valpolicella DOC
Viinamarjasordid: Garganega, Trebbiano di Soave, Corvina, Corvinone, Rondinella ja Oseleta
Kodulehtwww.villamattielli.it

„Säilitame seda, mida viinamarjaistandused on meile andnud läbi põlvkondade“.

Villa Mattielli veinimaja sai alguse 2009. aastal Soave mägedes. See veinimaja on kahe entusiasti, Roberta ja toetava abikaasa Giacomo, ambitsioonikas projekt. Neil on suur pühendumus ja julge visioon, mis sillutab teed uuele brändile kandes endas nelja põlvkonna veinitraditsioone. Kvaliteet, kirg, traditsioonid ja jätkusuutlikkus on sõnad, mis iseloomustavad Villa Mattielli veinimaja.

villa mattielli veinid 2

30 hektari suurune viinamarjaistandus, mis asub Verona mägede vahel, pärineb 10. sajandi algusest. Unikaalne terroir, mahe kliima ja soosiv päikesevalgus tagavad viinamarjade kõrge kvaliteedi ning veini ainulaadse aroomi ja maitse. Villa Mattiellil on kaks veinikeldrit, mis asuvad Soave Classico ja Valpolicella DOC piirkonnas. Mõlemas veinikeldris on kaasaegsed süsteemid, mis võimaldavad jälgida kogu veini tootmise protsessi. Valged viinamarja sordid Garganega ja Trebbiano di Soave, leiavad oma loomuliku väljenduse just Soave mägedel. Illasi orus, kus kasvab Valpolicella, annavad maitsele nüansse juurde lubjarikkad mullad. Punastest marjadest on veel esindatud Corvina, Corvinone, Rondinella ja Oseleta.

Villa Matielli pooldab keskkonnasõbralikku (eco-friendly) lähenemist. Mõeldes jätkusuutlikkuse tagamisele, kasutatakse päikesepaneelide süsteemi, mis muudab valgusenergia vahetult elektrienergiaks. Villa Matielli on pühendunud looduse säilitamisele ja selle loomulikule avanemisele. Nad pööravad viinapuudele erilist tähelepanu nende valimisel, kasvatamisel, pügamisel kui ka viinamarjadele, korjates neid käsitsi nende parimal küpsuse perioodil. Austus viinapuude vastu, äärmuslik hoolitsus ja pühendumine tagavad veini kõrge kvaliteedi. Seetõttu on bränd esindatud nii Itaalia kui ka rahvusvahelisel turul.

villa mattielli veinid
Vaata lähemalt, milliseid veine tootja pakub.

Villa Mattielli veinid