Veinielamused Veinivillemiga!

Cascina Garitina

FAKTE:

Päritolumaa: Itaalia
Piirkond:  Piemonte
Viinamarjasordid: Barbera, Brachetto, Dolcetto, Pinot Noiri, Merloti ja Cabernet Sauvignoni
Kodulehtwww.cascinagaritina.com

Cascina Garitina on 1900. aastatel loodud pereettevõte.  Viinamarjaistandused asuvad Monferrato südames ja on 26 hektari suurusel alal. Istanduses kasvatatakse nii Barbera, Brachetto, Dolcetto, Pinot Noir, Merlot kui ka Cabernet Sauvignon viinamarjasorte. See-eest suurim rõhk on Barbera viinamarjasordil, mida on 70%.

Piirkonna mullad on savised ja rasked. Veinipuud asuvad mägisel alal ning Vahemerelises kliimas, millel on mõningane kontinentaalne mõju, eriti talvel. Kogu viinapuude vegetatiivse tsükli ajal valitseb lõunatuul, mis loob selles piirkonnas ventileeritud mikrokliima. See on kasulik suurepärase küpsuse saavutamiseks. Temperatuurivahemik päeva ja öö vahel on funktsionaalne viinamarjade säilitamiseks ja veini aroomi, peenuse ja elegantsuse tagamiseks.

Aastate jooksul on veinimaja töötanud viinamarjaistanduse pideva täiustamise nimel, püüdes ühendada mineviku kogemusi kaasaegsete tootmismeetoditega. Cascina Garitina eesmärgiks on toota kvaliteetseid veine, mis peegeldavad viinamarjaistanduse eripärasid. Kirg maa vastu, veinimaja pärandamine põlvest põlve ja viinamarjaistanduste käsitsi harimine on vaid mõned aspektid, mis näitavad veinimaja pühendumist.

Vaata lähemalt, milliseid veine tootja pakub.

Cascina Garitina veinid